ETKİNLİK

Onyüzmilyonoje İle Bursa Blogger Şenliği

25/04/2016

Onyüzmilyonoje ‘yi duydunuz mu? Duymayan varsa hemen koşsun sitesine. Gülşah harika bir kadındır! Muhteşem yazıları, paylaşımları vardır.. Sürekli takip ederim. Arkadaşlığımız O’na da mutluluk veriyor olmalı ki, geçtiğimiz hafta Bursa’da yaptığı Bursa Blogger Şenliği’ne beni de çağırdı sağolsun. Çok eğlendim, birbirinden güzel saatler geçirdim ve ilk kez gördüğüm için demeliyim ki; “Cok güzel bir kadın!”

Gelelim organizasyonun detaylarına…

Organizasyonumuz Bursa’da Crowne Plaza‘da gerçekleştirildi. 31 bloggerın davet edildiği organizasyon mekanı harikaydı! Oteli çok kolay bulamasam da, bulduktan sonra içimden “İyi ki burada oluyor organizasyon, ne güzel bir yermiş demeden duramadım. Kendimi özel hissettiğim mekanlardan biri oldu cünkü. Otel yetkilileri çok güzel hazırlanmıştı, ikramlar da çok güzeldi. Ama ben 2 aydır diyette olduğumdan malesef bir tanesine bile dokunamadım. bol kahve çay eşliğinde günü sürdürdüm diyebilirim. Mekan ve ikramların dışında en beğendiğim pasta masasınınn düzeniydi. İçeri girdiğim an direkt dikkatimi çeken bu masa olmuştu ve gözlerimi alamadım.

bursa_blogger_senligi

Masa düzeni ve detayları Kraliçe Organizasyon ‘a aitti. Renk seçimini kim yaptı bilmiyorum ama kim yaptıysa ayakta alkışladım, harikaydı! Bence Gülşah da o gün peri kızıydı o güzel kıyafeti ve organizasyondaki detaylar ile. Gülşah’ın pastası çok lezzetliydi. Organizasyon sonuna kadar sürekli pastanın fotoğraflarını çektik durduk. Evde Kurabiye Bursa tarafından yapılan pasta dışında Müjgan Hanım bizlere blog isimlerimizden oluşan minnoş kurabiyeler de yapmıştı, hepsi harika gözüküyordu. Tadamadığımdan (ah diyet!) sadece görüntüsü ile idare etsem de arkadaşlarım harika olduğunu söyledi.

Organizasyon başlarken Gülşah’ın minik sunumu ve hoşgeldiniz konuşmasından sonra sahneyi Thalia Kozmetik ‘ten Funda Hanım devraldı. O kadar tatlı biri ki, size anlatamam. Uzun zamandan beri kendisini takip ediyordum, tanışmak bugüne kısmetmiş. Bizlere Thalia firmasından, markanın içeriğinden ve ürünlerden bilgiler verdi. Bu blogger organizasyonunda bizlere de minik hediyeleri oldu firmanın. Thalia markasına ait saç tipimize uygun şampuan, sabun ile cilt tipimize uygun vucut jeli ile lif verildi, bana en sevdiğim renklerden biri olan pembe düştü 🙂 Gülşah’ın organizasyon sponsorlarından biri de Skincode Türkiye ve Uriage idi. İki markayı da çok merak ettiğim için ürünlerini döndüğüm gibi kullanmaya başladım. Skincode tarafından verilen cilt kapsülleri ise en bayıldığım ürün oldu. Ona özel bir post yayınlayacağım önümüzdeki haftalarda. Çünkü sizlerin de o ürünle tanışmanızı çok istiyorum. Uriage’in termal suyu ise nemini kaybeden cildim tarafından çok sevildi 🙂 Organizasyonda Sosyal Medya Kafe tarafından harika bir çekiliş yapıldı. Çekilişe ben de katıldım. Kazanamasam da kazanan arkadaş adına çok sevindim. Kazanana Sosyal Medya Kafe tarafından yepyeni bir blog tasarımı yapılacak, ne kadar şanslı değil mi? 🙂

Sponsorlardan biri de instagramda uzun zamandır takip ettiğim  New Obsessions ‘tu. Bizlere harika dövmeler getirmişlerdi; organizasyonda dövmelerimizi yaptırıp fotoğraflar çekildik. Bunun yanı sıra uzun zamandan beri kalitesine inandığım, birçok ürününü kullandığım Farmasi de sponsorlar arasındaydı. Bir Türk markası olarak nadirdir benim beğendiğim markalar. Farmasi’nin kalitesine sonsuz güvendiğim için o gün yanımızda olduklarından dolayı çok sevindim.

Katılan bloggerler;

http://www.onyuzmilyonoje.com/
http://www.makyajkelebegi.com/
http://www.makyajodasi.net/
http://www.asortik.blogspot.com.tr/
http://www.hayatimakyajla.com/
http://www.gulsahonen.com/
http://www.audreyinsekerleri.blogspot.com.tr/
http://www.gokkusagininustunde.com/
http://www.birbuketkozmetik.com/
https://www.instagram.com/benimelim/
http://ojelerfora.tumblr.com/
http://www.fatmaardali.com/
http://www.gamzecelikdemir.com/
http://www.aycanhayatadair.com/
http://www.modalizaa.com/
http://www.makyajinkimyasi.blogspot.com.tr/
http://www.nypdsena.blogspot.com.tr/
http://www.gulumseyuzume.blogspot.com.tr/
http://www.asimetrikblog.blogspot.com.tr/
http://www.benimdunyamdaben.blogspot.com.tr/
http://www.makyajkadini.blogspot.com.tr/
http://www.sosyalmedyakafe.com/
http://www.nailartinwonderland.blogspot.com.tr/
http://www.divadonnabella.com/
http://www.makyajveotesi.blogspot.com.tr/
http://www.kubrasayin.com/
http://www.benrujumvealligim.biz/
http://mavilavantaa.tumblr.com/
http://www.betuldiyorki.blogspot.com.tr/
https://www.instagram.com/ceymakeup/

 

Gülşah’cığıma bu güzel organizasyon için çok teşekkür ederim.
Sponsorların olduğu post ile geri döneceğim!

Sevgiler

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply