MARKA İŞBİRLİKLERİ

kolayrandevu.com ile Sıra Beklemeden Güzelleşmek Mümkün

07/02/2017

Merhaba,

Sizlere yepyeni bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Kolay Randevu ile henüz tanışmayanlarınız varsa, yazının devamını okuyabilir.

Uzun zamandır bir kuaför arayışı içindeyken, yollarımız kolayrandevu.com ile kesişti. Kafanızda herhangi bir kuaför yoksa ya da kuaföre gidip sıra beklemekten yorulduysanız bu uygulama tam size göre! Birkaç işlem ile anında randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hem de size uygun olan gün ve saat için..

kolay randevu ile ilgili görsel sonucu

İşte bu kadar kolay..
Peki nasıl mı çalışıyor sistem? Gelin bakalım…

  1. https://www.kolayrandevu.com/ linkini tıklayarak uygulamanın sitesine giriş yapıyorsunuz.
  2. Ardından gitmek istediğiniz bölgedeki hizmet adını (kesim,bakım, manikür vb) ya da salon türünü seçiyorsunuz. (Kuaför, berber, solaryum, vb)
  3. Eğer aklınızda merak ettiğiniz bir salon adı varsa bu seçeneği de kullanarak çalışmasını merak ettiğiniz salonu da kolaylıkla parmaklarınızın ucuna getirebiliyorsunuz.
  4. Daha sonrasında bölgeyi de seçtikten sonra size sunulan kuaförlerden dilediğinize karar veriyorsunuz ve kuaför seçimi ile karşınızda tarih ve saatin olduğu bir çizelge çıkıyor.
  5. Bu çizelgeden istediğiniz saat ve tarihi seçip telefon numaranızı kaydediyorsunuz.
  6. Ardından telefon numaranıza gelen şifre ile kayıt yapıyor ve randevunuzu kendiniz birkaç dakikada oluşturmuş oluyorsunuz.

İşte Kolay Randevu sistemini kullanmak bu kadar basit ve zahmetsiz. Aynı zamanda akıllı telefonlarınızdan uygulamayı indirip, daha kolay bir şekilde hizmetlere ulaşabilirsiniz. Kolay Randevu üzerinden oluşturduğunuz randevularınızda aldığınız hizmetlerden puan kazanıp, kazandığınız puanları harcayabilirsiniz de!!!

Ben ilk randevumu aldım, çok yakında saç bakımına gidiyorum! O deneyimi sizlerle muhakkak paylaşıyor olacağım. Döndüğümde ise harika bir surpriz ile sizleri başbaşa bırakacağım. Bu yüzden beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip etmeyi unutmayın.

Sevgiler

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply