ETKİNLİK MEKAN ÖNERİLERİ

Kasap’ın Mutfağı Açılışı

14/10/2015

Son günlerde ülkemizde yaşananlara üzülmemek elde değil. Fakat bir şekilde hayatın devam etti gerçeğini de unutmamamız gerekiyor. Geçtiğimiz Cumartesi Kocaeli Symbol Avm’de bulunan Kasap’ın Mutfağı‘nın açılışına davetliydim. Organizasyon aylar öncesinden planlandığı ve günler öncesinden hazırlıklar ve davetler bittiği için ulusal yas sebebiyle iptal edilmemişti. Ben de davetliler arasında olduğum için hazırlanıp katıldım.

Saç ve makyajım tabi ki her zaman olduğu gibi Makas İzmit tarafından yapıldı. Makas İzmit çalışanları beni davete çok güzel hazırladılar. Giyindim, süslendim, püslendim ve Kasap’ın Mutfağı‘na doğru yola çıktım. Davete girdiğim ilk andan itibaren ekibin nasıl canla başla çalıştığını anladım. Oscar ödül törenlerindeki gibi kırmızı halıyı bile unutmamışlardı, düşünün. İlhan, Serkan ve Erkan Yeşildağ kardeşlerin sahibi olduğu mekanın Kurumsal İletişim danışmanı Esra Erdal tüm samimiyetleri ile beni karşıladı.

Kasap’ın Mutfağı Kocaeli’de daha önce görmediğim bir auraya sahip. Mekanın içine girdiğinizde bunu daha net anlıyorsunuz. İçerideki ambians, rüyadaymışsınız gibi bir his bırakıyor sizde. Koltukların rahatlığı, masaların tahta kokusu, kütüphanesinin zenginliği, çalan müziğin huzuru derken oradan ayrılmak istemiyor insan. Açılış organizasyonunda da bu his vardı, hatta daha fazlasını bile gördüm diyebilirim. Tüm Kocaeli ve çevre halkının tanınmış simaları o akşam davetteydi. Organizasyon konusunda Kocaeli’de sayılı isimler arasında yer alan Berkan Arslan çok güzel bir açılış konuşmasıyla hepimizi coşturdu. Ardından çalan müzikler, arada çıkan Jazz grubunun performansı harikaydı. Arada gelip giden yiyecekler, sınırsız sunulan içkileri söylemiyorum bile 🙂 Hala başım ağrıyor!

Eğlenceli müzik, hoş sohbet, açılış konuşmaları ve danslardan sonra vakit ilerledikçe daha da keyifli bir davet oldu. Gecenin sonlarına doğru çıkan DJ ile daha da coştuk diyebilirim. Müzik ve müzisyen seçimleri çok başarılıydı. Davetlerde bu çok önemli. Bu yüzden Kasap’ın Mutfağı’nı ve PR ekibini tebrik ediyorum.

Uzun zamandır görmediğim ya da yeni tanıştığım kişiler vardı davette. Kocaeli’nin ve çevre illerdeki tanınmış aileler, tanınmış işadamları/işkadınları da davetliler arasındaydı. Organizasyonların en güzel yanlarından biri de yeni kişilerle tanışmak tabi ki. Yepyeni dostluklara merhaba dedik Kasap’ın Mutfağı’nda. Yedik, içtik, sınırsız eğlendik.

Özlediğimiz lezetleri, evimiz gibi hissettiren mekanın tüm detayları ve bizlerle bunları bir araya getirdiği için tüm Yeşildağlar Ailesi’ne, gece boyunca bizimle birebir ilgilenen Pür Neşe Ajans’ına ve tüm akşam kahrımızı çeken Kasap’ın Mutağı çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Sevgiler

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply