ETKİNLİK

Baby Tarçın Geliyor! Tarçın Events Baby Shower Party

06/05/2016

Bebeklere aşık olduğumu bilmeyen kaldı mı? Bence hayır! Bunu fırsat bilip “Dokunayım da bulaşsın.” mantığı ile tüm arkadaşlarımın bebek partilerinde en önde bayrak taşırım. Bunu da büyük bir zevkle yaparım ki, huzur bulayım, bebek koklayayım ya da henüz doğmamışsa güzel dileklerimi dileyeyim diye. Bunu bilen canım arkadaşlarımdan  Tarçın Events kurucusu Fatmacığım, beni baby shower partisine davet etti geçenlerde, tabi ben de koşa koşa gittim!

Fatmacığımın 2. bebeği Ali Aras, teyzeleri eşliğinde harika bir partiyle simdiden fenomen oldu o gün. Daha doğmadan Fatma’nın karnını okşaya okşaya da bir hal olduk o ayrı 🙂 Organizasyon İstanbul’un ünlü otellerinden biri olan  Lasagrada Hotel ‘de gerçekleşti. Otel çalışanları bizlerle tek tek ilgilendi. Partinin süslemeleri Naz Events ‘ e aitti. Bebişimiz erkek olduğundan haliyle tema mavi olarak seçilmişti. Aynası, süslemeleri, düzen ve dizayn bir harikaydı. Bir süre herkesle merhabalaştıktan sonra Fatma’yı görünce “Allah’ım bu prenses olmuş ya!” diye iç geçirdim. Gerçekten de  Ella Tasarım tarafından hazırlanan elbisesi ile prenses bir anne girdi kapıdan. (Ne diyoruz? Eğer doğum yaparsam Ella Tasarım’a ugranacak!)

tarcin_events_baby_shower

Masalarımız çok güzel süslenmişti. Masaların üstündeki lavanta keseleri ise muhteşem kokuyordu. Lavantaya aşık olduğumu söylemiş miydim? Hediye edilen lavanta keseleri için Ecoledeprovencee ‘ye teşekkür ederim.
IMG_0758

tarcin_events_baby_shower

Fatma’nın parti pastası ise enfesti. Üzerinde oğlunun ismi yazılı lezzetli pasta Şımarık Tatlar ‘ın güzel ve marifetli ellerinden çıkmıştı. Pasta mavi beyaz ağırlıklıydı ve üzerinde minik oğluşumuzun da ismi vardı. Fatma çok güzel bir konuşma yaparak pastasını kesti.

Fatma yine bizler için harika hediyeler de hazırlamıştı. Her bloggerın yazı kategorilerine ait hediyelerdi bunlar. Tek tek teslim etti, biz de bol bol fotoğraf çekildik 🙂 Uzun zamandır görmediğim bloggerları tek tek bir arada görmek beni çok mutlu etti.

Sponsor firmalarımıza bu güzel günki hediyeleri için çok teşekkür ederiz. 

Lasagrada Otel, Şımarık Tatlar, Naz Events, Ella Tasarım, Wolke Baby, Momeasy, Tiny Love,Skip Shop
Baby Nest Turk, Onlineiçecek, Minik Hatıra Kartları, Vildan Denizci, İki çift Ayakkabı,  ThreeFree Kids
Minene, Revox, Etaminnak, Electrolux, Activia, Hayat Su.

Tüm paylaşımlarımızı #tarcineventsbabyshower#tarcinevents#aliarasgeliyor hashtagleri bile bulabilirsiniz.

Fatmacığıma bu güzel organizasyon için çok ama çok teşekkür ederim. O harika bir anne ve eminim yeni bebeğiyle de bizlere bunu bir kez daha kanıtlayacak..Sağlıkla aramıza gel Ali Aras, dört gözle bekliyoruz.

Sevgiler

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply fatma yılmaz 11/05/2016 at 2:53 PM

    Kuzummm iyi ki yanımdaydın kocaman öpüyorum seni tatlım benim 🙂

  • Leave a Reply