SOSYAL SORUMLULUK

12 KASIM’DA KORUMA ALTINDAKİ ÇOCUKLAR İÇİN KOŞUYORUZ!

07/11/2017

Merhaba Sevgili Dostlarım,

Cumhuriyet Koşusu’nda koruma altındaki bir çocuğumuz için koşmuştum. Destekler sayesinde 1 çocuğun okul bursunu tamamlamış olduk. (Detayları bu linkten inceleyebilirsiniz, koşudaki video çok eğlenceli geçti: https://www.youtube.com/watch?v=hmL3T4Cz4HQ )

Sıra 2. Etapta! 12 Kasım’daki İstanbul Maratonu’nda Hayat Sende Derneği’ne bağlı, koruma altında yaşayan bir çocuğun bursu için, yani iyilik için koşuyorum! Sadece şikayet etmiyorum, değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum.

İstanbul-2017-Hayat Sende Derneği-Geleceğe Koşanlar Burs Programı projesini destekleyeceğim. 12 Kasım 2017 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklerseniz; beni çok mutlu edersiniz.

Koruma altında olan ve üniversitede okuyan bir üniversite öğrencisinin burs, kamp, mentörlük programından yararlanması 3.500 TL ve ben de bu programdan sizlerin desteği ile o çocuğun yararlanmasını istiyorum.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilir hem de isterseniz bağış yapabilirsiniz.

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsanız;
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC22582

Simdiden teşekkür ederim bana destek olduğunuz için.

Saygılarımla,
Fulya Küçükaksoy

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply