MARKA İŞBİRLİKLERİ

Pakolino ile Tanıştınız Mı?

11/01/2017

Çocuğunuz oynarken öğrensin ister misiniz?

3-7 yaş arası çocuklara yönelik, çocukların 7 gelişim alanını destekleyen aktivite kutuları hazırlayan Pakolino.com, anne ve babalara keşif ve yaratıcılık dolu aile zamanı vaat ediyor.

Çocuklar Yaratıcılıklarını Konuştursun

3-7 yaş arası çocukların oynarken öğrenmesini hedefleyen Pakolino aktivite kutularıyla artık aile zamanı çok eğlenceli! Pakolino her ay yeni bir sürpriz temaya ait, tüm detayları düşünülmüş, pedagog onaylı 3 farklı aktivite ve tema dergisi ile her aktivite için gerekli tüm malzemeleri kapınıza ulaştırıyor. Aile zamanınıza eğlence, keşif ve yaratıcılık katıyor. Siz de çocuğunuzla birlikte Pakolino dünyasına dâhil olun, en iyi bildiği yol olan oyun aracılığıyla O’nunla konuşun.

“Çocuklar hızlı öğrendikleri kadar da hızlı unutma eğiliminde. Bu yüzden gelişimlerini desteklemek için onları sıkmadan, bol bol tekrar yapmaya yönlendirmek gerekiyor. Bunun için de hazır oyuncaklar yerine çocuğunuzun sizinle beraber oluşturabileceği, kendi yaratıcılığını ortaya koyabileceği aktiviteleri tercih edin” diyen Pakolino uzmanlarından Uzm. Psikolog Melis Özmen, okul öncesi dönemde gelişimi önemli olan küçük motor kasları, büyük motor kasları, keşfetme, yaratıcılık, araştırma, dil ve duygusal gelişim olarak 7 ana gelişim alanını desteklediği için Pakolino aktivite kutularını öneriyor.

Siz de binlerce ailenin favorisi Pakolino dünyasına katılın, bir kutu dolusu oyun, keşif ve hayal gücü ile aile zamanınıza keşif ve yaratıcılık katın!

Pakolino Hakkında:

Pakolino, 3-7 yaş arası çocuklar için hazırlanmış, üyelik sistemiyle her ay evinize ücretsiz kargoyla gönderilen aktivite kutularıdır. Kutuların içinde hem çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacak, hem de onunla kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak 3 farklı aktivite, tema dergisi ve aktiviteler için gerekli tüm malzemeler yer alır. Her ay farklı bir tema işlenerek çocuğunuzun 7 gelişim alanı desteklenir. Okul öncesi dönemde gelişimi önemli olan küçük motor kasları, büyük motor kasları, keşfetme, yaratıcılık, araştırma, dil ve duygusal gelişim düzenli olarak yaptığınız bu aktivitelerle pekişir. Aktiviteler için gerekli olan tüm malzeme ve yönlendirmeler kutunun içerisinde yer alır. Düzenli olarak keşif ve yaratıcılık içeren aile zamanı sağlayan Pakolino.com, çocuğunuzun duygusal gelişimini destekler.
Aylık, 3 aylık ve 12 aylık üyelik sistemleri mevcuttur. www.pakolino.com üzerinden üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanan aileler neler dedi?

“Çok pratik, eğitici ve eğlendirici olmasının yanı sıra, Pakolino çocuk ve ebeveyn arasında bir köprü de oluyor bence. Birbirinden eğlenceli aktiviteleri yapmasını izlerken ya da oyunları oynarken çocuğa “kendini ifade etme” şansı veriyor. Çocuğunu gerçekten anlamak, neye ilgisinin olduğunu keşfetmek isteyen bilinçli anneler ve eğlence düşkünü meraklı minikler için Pakolino bir aktivite kutusundan çok daha fazlasını sunuyor.”

İpek Alper Palabıyık, instagram.com/bonibonlar

“Kutu geldiğinde bensiz açma” diye tembihliyim. .. Hani bana hep soruyorsunuz “nasıl oynatacağım, nasıl aktiviteler yapabiliriz beraber” diye. Eğer çocuğunuz 3 yaşından büyükse kesinlikle tavsiye ederim. Birlikte kaliteli vakit geçirmek için şahane bir sistem. “

Şebnem Seçkinler, Manyak Anne, instagram.com/sebnemseckiner

*Bilgilendirme bültenidir.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply